Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach

Aktualnie znajdujesz się na:

Proline Tools - Profix Sp. z o.o.

Skuteczność naszych działań wynika z wyszkolenia ratowników oraz sprawnego sprzętu. Temu, by nasze samochody i urządzenia były zawsze niezawodne z pewnością przysłużą się najwyższej jakości narzędzia marki Proline Tools, które zostały nam przekazane przez Joannę Woźniak - dyrektor marketingu firmy Profix sp. z o.o.

Dzięki nim będziemy mogli lepiej i wygodniej wykonywać drobne naprawy warsztatowe jak również znajdą one zastosowanie podczas tych działań ratowniczych, w których wymagana jest precyzja i czynności manualne.
Wyrazy wdzięczności za wspieranie naszej działalności oraz pamiątkową grawerkę przekazał gościom naczelnik OSP. W tym miejscu jeszcze raz składamy podziękowanie, tym bardziej, że z taką formą wsparcia nieczęsto mamy do czynienia.
Zachęcamy do polubienia i śledzenia strony Proline Tools, na której można znaleźć ofertę sprzętu dla każdej straży pożarnej i nie tylko.

Jednocześnie zarząd OSP dziękuje druhowi Jakubowi Rudnickiemu za osobistą inicjatywę oraz zaangażowanie w sfinalizowanie tego przedsięwzięcia.

Opcje strony

do góry