Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach

IV edycja Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Prezesa OSP w Łomiankach - 11.01.2024

W tym roku wyjątkowo, zaraz po nowym roku, zostały zorganizowane coroczne zmagania łomiankowskich strażaków w "ping ponga".

Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 23 uczestników. Turniej został podzielony na fazę grupową i pucharową, wraz z "dzikimi kartami", aby umożliwić mniej zaawansowanym zawodnikom przejście do dalszych faz rozgrywek. Z uwagi na tak dużą ilość chętnych, po raz pierwszy zorganizowaliśmy turniej grając na dwa stoły jednocześnie.

Niespełna 30 meczów wyłoniło nowego mistrza, którym został dh Paweł Świercz. Zwycięzca został właścicielem przechodniego pucharu Prezesa OSP w Łomiankach, a także zdobył voucher na kwotę 300 zł do wykorzystania na wyposażenie strażackie bądź udział w szkoleniu / zawodach. Puchar można podziwiać w restauracji "Łomiankowski Sznyt", gdzie zajął honorowe miejsce. 4 pierwsze miejsce otrzymały również nagrodę którą ufundowała wspomniana restauracja.